תקנות אוויר נקי בחיפה 

התקנת מסנן חלקיקים בתהליך רטרופיט – במחיר הזול ביותר מ-40% ממוסכי ההסדר 

 

החל מה-01 לפברואר 2018 תיאסר כניסת רכבים מזהמים במשקל של מעל 3.5 לתוך העיר חיפה.  אלא אם יותקן בהם מסנן חלקיקים למניעת פליטת חלקיקים לאוויר.

תקנות האוויר הנקי בחיפה התקבלו על מנת למנוע זיהום אוויר הנוצר מכלי רכב ישנם, ובכך תקנות האוויר הנקי בחיפה משפרות את איכות האוויר בעיר.

חברתנו מתמחה במתן פתרונות כוללים והתקנה של מערכות מסנני חלקיקים למשאיות, אוטובוסים, גנרטורים וטרקטורים. גם אם לא היה להם בעבר מסנן חלקיקים בהתאם לתקנות האוויר הנקי בחיפה.

נשמח להציע לכם פתרון איכותי ולא יקר לנושא מסנני החלקיקים. על מנת שתוכלו להמשיך ולעבוד בתוך העיר תוך ציות לתקנות האוויר הנקי בחיפה.

צרו איתנו קשר בטל : 074-7017071

מסנן חלקיקים לרכב הינו פתרון חדש יחסית ברכבי דיזל (בקרוב גם בבנזין) למניעת פליטת פיח מכלי הרכב.

.מנועי דיזל שבהם לא הותקנו מסנני חלקיקים לרכב היו מנועים מזהמים עם שובל הפיח השחור כפי שכולנו מכירים. מסנן החלקיקים לרכב עובד בשיטת “האגירה” הוא אוגר בתוכו את חלקיקי הפיח

והרכב במהלך נסיעות בינעירוניות מבצע הליך של ניקוי מסנן החלקיקים לרכב שנקרא REGENERATION. הליך זה הינו בעצם הזרקת סולר אל תוך מסנן החלקיקים לרכב, חימומו ושריפת כל הפיח שהצטבר בתוכו.

כתוצאה מבלאי טבעי, נסיעות עירוניות רבות שבהן המסנן לא מגיע לטמפרטורת עבודה ובעיות אחרות ברכב, מסנן החלקיקים לרכב לא מצליח להתנקות על ידי פעולת ה-REGENERATION.

במצב זה יש אפשרות לפתוח את מסנן החלקיקים לרכב ולנקות אותו במכונה ייעודית. לחברתנו יש מכונה מסוג BOSTON CLEAN TECH בשיטה ייחודית בארץ לניקוי מסנן החלקיקים לרכב.

לחילופין, ישנם מצבים בהם לא נותר אלא להחליף את מסנן החלקיקים ברכב.  חברתנו פיתחה מגוון פתרונות לטיפול במערכת פליטת הגזים ברכבי דיזל משנתונים חדשים.

מערכות של מסנני חלקיקים הינן יקרות ביותר ובדרך כלל מחירן נאמד אצל יבואני הרכב בעשרות אלפי שקלים.

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות זמינים, מהירים ויעילים של מסנני חלקיקים. בעזרת שיתופי פעולה עם מגוון חברות עולמיות אנו מציעים פתרונות איכותיים הן לניקוי והן להחלפת כל סוגי מסנני החלקיקים.