• מעוניין לקנות ממיר קטליטי איכותי?
  • רוצה להפחית את רמת זיהום האויר של הרכב?
  • מחפש מוסך מורשה של משרד התחבורה? (התקנות במקום)

חברת אביפארט בע”מ הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית של יצרן הממירים המוביל בעולם: Emico Technologies. ממירים קטליטיים איכותיים במיוחד (ישירות מהיבואן לצרכן) המתאימים לכל סוגי הרכבים, ומסייעים לעבור את הטסט בהצלחה!

EMICO TECHNOLOGIES

ממיר קטליטי לרכב (כל סוגי הרכבים) במחיר הזול ביותר בארץ – באחריות!

הממירים מתאימים לכל כלי הרכב הנעים על כבישי ישראל, והם נושאים את תווי התקן המחמירים ביותר בעולם בנושא זיהום אוויר (EURO4, EURO5). כמו כן, הממירים החדשים מאפשרים לכלי רכב בעלי רמות זיהום גבוהות לעבור את הטסט בהצלחה.

כמה עולה ממיר קטליטי? איך ניתן לחסוך כסף?
לחץ כאן לצפייה במחירון ממירים קטליטים 2016 (מחירים לפני הנחה!)

לקישור לאתר החברה לחץ כאן

חברת אבי פרטס בע”מ הינה היבואנית הבלעדית של מותג הממירים הקטליטיים הקנדי EMICO TECHNOLOGIES.

מפעל זה הוקם בעיר Barrie שבקנדה בשנת 1996 על ידי יצירת עסק עצמאי המבוסס על חטיבת הייצור של קונצרן Volkswagen בקנדה. חטיבת ייצור זו של Volkswagen עסקה בעיקר בייצור ממירים קטליטיים וצינורות אגזוז מקוריים. חברת EMICO רכשה מהקונצרן את כל המפעל בשלמותו, כולל כל המיכשור, הציוד המהנדסים וכוח האדם.

כל מוצרי החברה נמכרים למפעלי Volkswagen בקנדה ובארה”ב והן נמכרים לשוק החליפי.

כל מוצרי EMICO הינם ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום בשוק של ממירים קטליטים. כל המוצרים נבדקים בבקרת איכות מוקפדת ובמעבדות בקנדה ובגרמניה. ליבתו של כל ממיר קטליטי מיוצרת על ידי הקונצרן הקנדי Omicore, וכל מכלול הממיר מיוצר במלואו בקנדה.

אין ספק כי בשוק הפרוץ הקיים כיום בישראל יש להקפיד על הרמה הגבוהה של החלפים המותקנים ברכב, אי התאמה בין ממיר קטליטי לרכב עליו הוא מותקן עשויה לגרום לכשלים בתפקוד הרכב ולהביא לרמות זיהום אוויר גבוהות.

מהו ממיר קטליטי? (ואיך הוא מסייע לעבור טסט) – לחץ כאן